GodzinaDistanceMityngLokalizacjaAdresObszarStruktura AATypy
10:00 Dzwon
Gdynia - Kcyńska
Kcyńska 2 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
15:40 Odnowa
Braniewo - Zakład Karny
Młynarska 2 Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
17:00 Jutrzenka
Bytów - Miła
Miła 26 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
17:00 Trojan
Elbląg Robotnicza
Robotnicza 69 Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
17:00 Kotwica
Gdańsk - Zakopiańska
Zakopiańska 37 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Zamknięte
17:00 Nowe Życie
Nowe Życie (Jezierzyce)
Zawieszone
Główna 12A Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
17:00 Bursztyn
Krynica Morska
Gdańska 141 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte, Polski
17:00 Płomyk
Płomyk (Lębork)
Zawieszone
Krzywoustego 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
17:00 Laguna ( BIG BOOK STUDY)
Słupsk-Sienkiewicza
aleja Henryka Sienkiewicza 7 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
17:00 Rozsądek
Tczew - Gdańska
Gdańska 4 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
17:30 Rodzina
Gdańsk - Stogi - Stryjewskiego
Wilhelma Stryjewskiego 29 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Otwarte, Polski
17:30 Kotwica
Jastarnia
Księdza Stefańskiego 32 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
17:30 Radość Przebudzenie
Starogard Gd. - Osiedle 60-lecia
osiedle 60-lecia Odzyskania Niepodległości 14 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Otwarte
18:00 Wid Brusy
Brusy
bł. ks. Józefa Jankowskiego Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
18:00 Jedność
Człuchów -Słowackiego
Juliusza Słowackiego 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Otwarte
18:00 Akademia
Gdańsk - Stwosza
Wita Stwosza 23 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Otwarte, Polski, Tradycje
18:00 Centrum
Gdańsk - Zator-Przytockiego
Księdza Józefa Zator-Przytockiego 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Polski, Zamknięte
18:00 Przystań
Gdynia
Źródło Marii 18 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
18:00 Ogniwo
Gdynia - Parafia
Chylońska 129 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Polski, Zamknięte
18:00 Zwierciadło Kobiecy
Gdynia - Traugutta
Romualda Traugutta 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Kobiecy, Zamknięte
18:00 Początek
Początek (Lubichowo)
Zawieszone
ks. Lorenza 8 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
18:00 Łaska
Pruszcz Gdański - Orzeszkowej
Elizy Orzeszkowej 5 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Zamknięte
18:00 Świt
Rumia Dąbrowskiego
Generała Henryka Dąbrowskiego 26 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Otwarte
18:00 Nadzieja
Sztum - Mickiewicza
Adama Mickiewicza 39 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
18:00 Memento
Tczew - Plac św. Grzegorza
Plac św. Grzegorza 5 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
18:15 Kopernik
Kopernik (Frombork)
Zawieszone
Sanatoryjna 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Polski, Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
18:15 Ujeścisko
Gdańsk - Trakt św. Wojciecha
Trakt Świętego Wojciecha 22 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Polski, Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
19:00 Źródełko
Gniew - Osiedle Witosa
Osiedle Witosa 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
19:00 Dorota
Kwidzyn
Braterstwa Narodów 59 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Dostęp dla wózków inwalidzkich, Potwierdza uczestnictwo, Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
19:00 Pogoda ducha
Sierakowice
ks. Bernarda Łosińskiego 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Otwarte
19:15 Daniel
Chojnice - Obrońców Chojnic
Obrońców Chojnic 4 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Polski, Zamknięte