GodzinaDistanceMityngLokalizacjaAdresObszarStruktura AATypy
10:00 Stokrotka Elbląg - Trybunalska - Sala CTO Trybunalska 11 Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
10:00 Pogoda Ducha Tymczasowo zawieszony Słupsk-Sienkiewicza aleja Henryka Sienkiewicza 7 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
17:00 Płomyk Braniewo - Katedralna - Salka przy Bazylice Katedralna 3 Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
17:00 Dzień po dniu Elbląg - Bema - Plebania kościoła Generała Józefa Bema 10 Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Żuławy Otwarte
17:00 Przemiana Nowy Staw gen. Józefa Bema 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
17:00 Franciszek Rucewo 14-230 Rucewo Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte
17:00 Ziarno Starogard Gd. - Chopina - Ośr. Profilaktyki Fryderyka Chopina 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
17:00 Jaskółki Tymczasowo zawieszony Stegna Morska 2 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte, Tymczasowo zawieszony
17:00 Fenix Tczew - Rokicka - Parafia Rokicka 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
17:15 Cedron Wejherowo -Kościuszki - OU Tadeusza Kościuszki 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
17:30 Port Gdańsk - Parafia św. Jadwigi Ks. Mariana Góreckiego 18 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
17:30 Arka Gdynia - Traugutta Romualda Traugutta 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
17:30 Wolność Kobylnica Główna 65 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
18:00 Wielbłąd Chojnice - Strzelecka - Ośrodek profilaktyki Strzelecka 31A Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Otwarte
18:00 San Diego Gdańsk - KTC Księdza Józefa Zator-Przytockiego 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Zamknięte
18:00 Horyzont Gdynia - Św. Mikołaja - Dom parafialny Świętego Mikołaja 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
18:00 Wzgórze Nadziei Kadyny 82-340 Kadyny Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
18:00 Kosakowo Kosakowo Stefana Żeromskiego 77 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
18:00 Południe Malbork - Nowowiejskiego - CPU Feliksa Nowowiejskiego 48 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte
18:00 Jarosław Pasłęk plac Grunwaldzki 8 Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
18:00 Odnowa Prabuty Brzozowa 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
18:00 Wizja dla Ciebie Pruszcz Gdański - Wojska Polskiego Wojska Polskiego 37 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Otwarte, Potwierdza uczestnictwo
18:00 Wolność Somonino Siemiana 6 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Otwarte, Potwierdza uczestnictwo
18:00 Trzeźwość Starogard Gd. - Bpa Dominika biskupa Konstantyna Dominika 8 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Dostęp dla wózków inwalidzkich, Zamknięte
18:00 Nadzieja Ustka - Kościelna Kościelna 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
18:00 Katowice Mityng on-line online 9236MGJQ+79 Intergrupa Zatoka Mityng on-line, Otwarte
18:30 Przekaż Dalej Puck - Swarzewska - Dom Parafialny Swarzewska 84 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Dostęp dla wózków inwalidzkich, Otwarte, Potwierdza uczestnictwo, Sprzedaż literatury AA
18:30 Motyl Zalesie k/Brus Okrężna 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Otwarte
19:00 Młodzi i Odpowiedzialni Gdańsk-Kościół św. Józefa Elżbietańska 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Otwarte, Potwierdza uczestnictwo
19:00 Stokrotki Tymczasowo zawieszony Kwidzyn - 11 Listopada - KCK 11 Listopada 13 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte, Tymczasowo zawieszony
19:00 Promyk Nadziei Prusewo Prusewo Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte