GodzinaDistanceMityngLokalizacjaAdresObszarStruktura AATypy
10:00 Stokrotka Elbląg - Trybunalska - Sala CTO Trybunalska 11 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
10:00 Pogoda Ducha Tymczasowo zawieszony Słupsk-Obrońców Wybrzeża Obrońców Wybrzeża 4 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
17:00 Dzień po dniu Elbląg - Bema - Plebania kościoła Generała Józefa Bema 10 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte
17:00 Przemiana Nowy Staw plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
17:00 Franciszek Rucewo 14-230 Rucewo Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte
17:00 Ziarno Starogard Gd. - Chopina - Ośr. Profilaktyki Fryderyka Chopina 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
17:00 Jaskółki Stegna Morska 2 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte
17:00 Fenix Tczew - Rokicka - Parafia Rokicka 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
17:15 Płomyk Braniewo - Katedralna - Salka przy Bazylice Katedralna 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
17:15 Cedron Wejherowo -Kościuszki - OU Tadeusza Kościuszki 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
17:30 Port Gdańsk - Parafia św. Jadwigi Ks. Mariana Góreckiego 18 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Zamknięte
17:30 Arka Gdynia - Traugutta - MOPS Romualda Traugutta 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
17:30 Wolność Kobylnica Główna 65 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
18:00 Wielbłąd Chojnice - Strzelecka - Ośrodek profilaktyki Strzelecka 31 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Otwarte
18:00 Nadzieja Debrzno Ogrodowa 27 Województwo Pomorskie Intergrupa Pilska
18:00 San Diego Gdańsk - Zator-Przytockiego - KCT Księdza Józefa Zator-Przytockiego 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Zamknięte
18:00 Horyzont Gdynia - Św. Mikołaja - Dom parafialny Świętego Mikołaja 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
18:00 Odnowa Gniew - Dolny Podmur Dolny Podmur Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
18:00 Kosakowo Kosakowo Stefana Żeromskiego 77 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
18:00 Południe Malbork - Nowowiejskiego - CPU Feliksa Nowowiejskiego 48 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte
18:00 Jarosław Pasłęk plac Grunwaldzki 8 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
18:00 Odnowa Prabuty Brzozowa 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
18:00 Wizja dla Ciebie Pruszcz Gdański - Wojska Polskiego Wojska Polskiego 37 Województwo Pomorskie Intergrupa Łódź Otwarte
18:00 Wolność Somonino Siemiana 6 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Otwarte
18:00 Trzeźwość Starogard Gd. -Biskupa Konstantyna Dominika - Salka katechetyczna biskupa Konstantyna Dominika 8 Województwo Pomorskie Intergrupa Fala Dostęp dla wózków inwalidzkich, Zamknięte
18:00 Nadzieja Ustka-Kościelna Kościelna 3 Województwo Pomorskie Intergrupa Kaszubska Zamknięte
18:30 Przekaż Dalej Puck - Swarzewska - Dom Parafialny Swarzewska Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Otwarte
19:00 Młodzi i Odpowiedzialni Gdańsk-Kościół św. Józefa Elżbietańska 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Otwarte
19:00 Stokrotki Tymczasowo zawieszony Kwidzyn - 11 Listopada - KCK 11 Listopada 13 Województwo Pomorskie Intergrupa Żuławy Otwarte, Tymczasowo zawieszony
19:00 Promyk Nadziei Prusewo Prusewo Województwo Pomorskie Intergrupa Białystok Zamknięte