GodzinaDistanceMityngLokalizacjaAdresObszarStruktura AATypy
10:00 Poranek Tymczasowo zawieszony Poznań plac Kolegiacki 12B Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
13:00 Dziupla Konin Szeligowskiego 1 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
16:30 Zielone Wzgórza Białystok ul. Hallera 8 Generała Józefa Hallera 8 Województwo Podlaskie Intergrupa Dolina Warty Zamknięte
17:00 Sukces Kruszwica Rynek 7 Województwo Kujawsko-Pomorskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
17:00 Przystań Leszno plac Jana Metziga 21 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Leszczyńska Zamknięte
17:00 Lotos Lubsko 3 Maja 1 Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska
17:00 Sołacz Tymczasowo zawieszony Poznań Podlaska 10 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
17:00 Przebudzenie Szprotawa Krasińskiego 23 Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska Potwierdza uczestnictwo
17:00 Nad Wartą Sławsk Sławsk 76 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
17:00 Ocalenie Tuliszków Haliny Oleksiak 2 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
17:00 Pierwszy Krok Turek Konińska 4 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
17:00 Nowe Życie Tymczasowo zawieszony Ślesin Młodzieżowa 11 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
17:00 Nowe Życie Środa Westerplatte 5 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
17:00 Wanda Świebodzin Bramkowa Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska Zamknięte
17:15 Krąg Tymczasowo zawieszony Gniezno Krucza 3 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
18:00 Nadzieja Drezdenko Krakowska 16 Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Zamknięte
18:00 Siloe Tymczasowo zawieszony Gorzów Wlkp Słoneczna 63 Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
18:00 Wiejska Grabice 25 66-629 Grabice Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
18:00 Odrodzenie Kalisz Prymasa Stefana Wyszyńskiego 43 Województwo Wielkopolskie Region Warta Zamknięte
18:00 Przemienienie Konin Przemysłowa 18 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
18:00 Wolność Kostrzyn nad Odrą Kościuszki 3 Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Zamknięte
18:00 Odnowa Koło Blizna 40 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
18:00 Powrót Koźmin Wlkp Stęszewskiego 2 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Ratunek Kożuchów 1 Maja 21 Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
18:00 Feniks Kępno Mianowice 3D Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Awanti Luboń Sobieskiego 97 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Przystań Międzyrzecz Mikuły Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Zamknięte
18:00 U Antoniego Nowa Sól Marszałka Józefa Piłsudskiego 14 Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska Otwarte
18:00 Baszta Ostrzeszów Pocztowa 2 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Kombatant Ostrów Ludwika Zamenhofa 9 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Wyspa Ostrów Kaliska 55 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Dostęp dla wózków inwalidzkich, Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
18:00 Nadzieja Piła aleja Wojska Polskiego 49B Województwo Wielkopolskie Intergrupa Pilska Zamknięte
18:00 Bożydara Poznań Osiedle Polan 13 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Chartowo Poznań osiedle Rusa 59 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Odnowa Smochowice Poznań Santocka 15 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Dolina Warty Zamknięte
18:00 Marek Połajewo Obornicka 1 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Pilska Zamknięte
18:00 Nadzieja Rawicz Marszałka Józefa Piłsudskiego 21 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Leszczyńska Zamknięte
18:00 Grzegorz Rzepin Inwalidów Wojennych 3 Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Zamknięte
18:00 Epifania Skórzewo Poznańska 66 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Nowa Droga Strzelce Krajeńskie aleja Piastów 13 Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Zamknięte
18:00 Siódemka Stęszew Kościelna 3 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Wyzwolenie Swarzędz os. Kościuszkowców 3 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
18:00 Odrodzenie Szamotuły Franciszkańska 5 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Dolina Warty Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
18:00 Odnowa Wałcz Wojska Polskiego 2 Województwo Zachodniopomorskie Intergrupa Pilska Zamknięte
18:00 Maranatha Witnica Strzelecka 1 Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Zamknięte
18:00 Przystanek na Szlaku Zielona Góra Dworcowa 31 Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
18:30 Przebudzenie Ostroróg Wroniecka 14 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
18:30 Wielka Księga Mityng on-line Poznań Stolarska 7 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Dolina Warty Mityng on-line, Mityng spikerski, Otwarte, Sprzedaż literatury AA, Tymczasowo zawieszony, Wielka Księga
18:45 Skała Dopiewo Konarzewska 12 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
19:00 Balans Gorzów Wlkp Mieszka I 11 Województwo Lubuskie Intergrupa Gorzowska Zamknięte
19:00 Kwant Tymczasowo zawieszony Koźminek T. Kościuszki 13 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
19:00 Eleusis Tymczasowo zawieszony Poznań Aleje Marcinkowskiego 24 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Dostęp dla wózków inwalidzkich, Sprzedaż literatury AA, Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
19:00 Główna Tymczasowo zawieszony Poznań Mariacka 15 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
19:00 Język Serca Mityng on-line Poznań Dąbrowskiego 28 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Dolina Warty Język Migowy, Mityng on-line, Otwarte, Polski
19:00 Przemęt Przemęt Opacka 9 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Leszczyńska Zamknięte
19:00 Przemysław Rogoźno Fabryczna 5 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
19:00 Przebiśnieg Mityng on-line Września Chopina 9 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Kujawsko-Wielkopolska Mityng on-line, Otwarte, Tymczasowo zawieszony
19:00 Różańcowa Zbąszyń Senatorska 31 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Mityng spikerski, Zamknięte
19:15 Zacisze Zielona Góra Prosta 47 Województwo Lubuskie Intergrupa Zielonogórska Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
20:00 Dwudziesta Tymczasowo zawieszony Krotoszyn Adama Mickiewicza 2 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Otwarte, Tymczasowo zawieszony
20:00 Detoks Tymczasowo zawieszony Poznań Podolańska 45 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte