GodzinaDistanceMityngLokalizacjaAdresObszarStruktura AATypy
11:00 Przebudzenie Gdynia - Konwaliowa - Sala M. Kolbego Konwaliowa 13 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Otwarte
11:00 Veni Vidi Vici Płock Królewiecka 12 Województwo Łódzkie Intergrupa Mazowsze Płock Otwarte
11:00 Anin Warszawa - WAWER - Rzeźbiarska Rzeźbiarska 46 Województwo Mazowieckie Intergrupa Wschód Zamknięte
11:00 Albert Tymczasowo zawieszony Łódź Szczytowa 11 Województwo Łódzkie Intergrupa Pomorze Mityng spikerski, Otwarte, Tymczasowo zawieszony
11:30 Bez Nazwy Szczecin - Plac Ofiar Katynia 1 Plac Ofiar Katynia 1 Województwo Zachodniopomorskie Intergrupa Londyn Polski, Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
Południe ODNOWA Harrogate Robert St Wielka Brytania Intergrupa Port Otwarte, Polski
Południe W samo południe Lublin - Filaretów Filaretów 7 Województwo Lubelskie Intergrupa Królewska Dostęp dla wózków inwalidzkich, Polski, Zamknięte
Południe Wolność Warszawa - BEMOWO - Kocjana Antoniego Kocjana 3 Województwo Mazowieckie Intergrupa Północ Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
13:00 Odwaga Herby Stare - ZK Krótka 28 Województwo Śląskie Intergrupa Żuławy Zamknięte
14:00 OAZA Corby 20 Sykes Ct Wielka Brytania Intergrupa Fala Dostęp dla wózków inwalidzkich, Polski, Zamknięte
14:00 Oresund Kopenhaga Ryesgade 107 Dania Intergrupa Oslo Dostęp dla wózków inwalidzkich, Polski
14:00 Sedno Tymczasowo zawieszony Oleśnica - Wały Jagiellońskie Wały Jagiellońskie 1 Województwo Dolnośląskie Intergrupa Milenium Tymczasowo zawieszony
14:00 Szansa Siedlce - PIŁSUDKSIEGO Józefa Piłsudskiego 47 Województwo Mazowieckie Intergrupa Atlas Zamknięte
14:00 Przywarówka - ZK Sieraków Śląski - ZK Cegielniana 13 Województwo Śląskie Intergrupa Śląska Opolskiego Zamknięte
14:00 KROK PIERWSZY Tadeusza Kościuszki 71A SUWAŁKI-Klub Abstynenta Filar Tadeusza Kościuszki 71A Województwo Podlaskie Intergrupa Pojezierze Otwarte
14:00 Recydywa Warszawa - BIAŁOŁĘKA - Ciupagi - ZK Ciupagi 1 Województwo Mazowieckie Intergrupa Wars Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
14:00 Top Tymczasowo zawieszony Włodawa - ZK Żołnierzy WIN 19 Województwo Lubelskie Intergrupa Chełmska Polski, Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
14:00 Iskierka Kobiecy Łódź Beskidzka 54 Województwo Łódzkie Intergrupa Ziemia Sieradzka Kobiecy, Zamknięte
14:00 Sikawa Męski Łódź Beskidzka 54 Województwo Łódzkie Intergrupa Łódź Męski, Potwierdza uczestnictwo, Zamknięte
14:15 Odwrót Wrocław - Korzeniowskiego wybrzeże Józefa Conrada-Korzeniowskiego 18 Województwo Dolnośląskie Zamknięte
14:30 24 Godziny ZK Wronki Partyzantów 1 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
15:00 Nowe Życie Dusseldorf Bergische Landstraße 2 Niemcy Intergrupa Zachód Otwarte, Polski
15:00 Feniks - ZK Tymczasowo zawieszony Grudziądz - Sikorskiego Generała Sikorskiego 13/17 Województwo Kujawsko-Pomorskie Intergrupa Ziemia Chełmińska Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
15:00 Junior Tymczasowo zawieszony Głubczyce - ZK Kochanowskiego 3 Województwo Śląskie Intergrupa Śląska Opolskiego Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
15:00 Quo Vadis Piekary Śląskie - Przy Bazylice Księdza Jana Ficka 7 Województwo Śląskie Intergrupa Katowice Potwierdza uczestnictwo, Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
15:00 Jowisz Płock Henryka Sienkiewicza 22 Województwo Łódzkie Intergrupa Mazowsze Płock Zamknięte
15:00 Iskierka ZK Szamotuły aleja 1 Maja 5 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
15:00 Kolska Mityng on-line Warszawa - WOLA - Kolska Kolska 2/4 Województwo Mazowieckie Intergrupa Wars Mityng on-line, Otwarte
15:00 Przełom Tymczasowo zawieszony Warszawa - ŚRÓDMIEŚCIE - Poznańska Poznańska 38 Województwo Mazowieckie Intergrupa Wars Otwarte, Potwierdza uczestnictwo, Tymczasowo zawieszony
15:30 Krokus Wincentego Witosa 62 Województwo Mazowieckie Zamknięte
15:30 Przebudzenie Chester Grosvenor St Wielka Brytania Intergrupa Port Otwarte, Polski
15:30 Wolność ZK Gębarzewo Gębarzewo Województwo Wielkopolskie Intergrupa Wielkopolska Zamknięte
15:30 PIERWSZY KROK Hamburg (Altona) Kirchenstraße 40 Niemcy Intergrupa Hamburg Polski, Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
15:30 Olza Sokołówka Sokołówka 1 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
16:00 Zamek Andrychów - Wojewódzki Szpital Psychiatryczny Jarosława Dąbrowskiego 19 Województwo Małopolskie Intergrupa Podbeskidzie Otwarte
16:00 Krokus Bobolice Koszalińska 5 Województwo Zachodniopomorskie Intergrupa Port Dostęp dla wózków inwalidzkich, Polski, Zamknięte
16:00 Florian Tymczasowo zawieszony Brwinów - Biskupicka Biskupicka 2 Województwo Mazowieckie Intergrupa Zachód Otwarte, Potwierdza uczestnictwo, Sprzedaż literatury AA, Tymczasowo zawieszony
16:00 Żagiel Tymczasowo zawieszony Centrum Aktywności Społecznej Świętego Rocha 3 Województwo Podlaskie Intergrupa Białystok Otwarte, Tymczasowo zawieszony
16:00 Pierwszy Krok Czarny Bór - Parkowa Parkowa 8 Województwo Dolnośląskie Otwarte
16:00 Dar Dobrzyca Koźmińska 10 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
16:00 Okrąglak-Przymorze Gdańsk - Maryi Panny Plac Najświętszej Maryi Panny 1 Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Zamknięte
16:00 Panorama Gdynia - Traugutta - MOPS Romualda Traugutta 9 Województwo Pomorskie Intergrupa Zatoka Zamknięte
16:00 Oaza Hamar Torggata 113 Norwegia Intergrupa Fala Otwarte, Polski
16:00 Wielka Księga Józefów k/Otwocka Księdza Wincentego Malinowskiego 34 Województwo Mazowieckie Intergrupa Ślęża Zamknięte
16:00 Orion Kalisz Polna 8 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
16:00 Św. Brat Albert Kraków - Krakowska - Schronisko dla bezdomnych Krakowska 43 Województwo Małopolskie Intergrupa Małopolska Zamknięte
16:00 Wolność Kędzierzyn - Koźle - Racławicka - Zakład Karny Racławicka 10 Województwo Śląskie Intergrupa Śląska Opolskiego Zamknięte
16:00 Camel Lipno - Piłsudskiego Józefa Piłsudskiego 1 Województwo Kujawsko-Pomorskie Intergrupa Kopernik Zamknięte
16:00 Sokół Murowaniec Murowaniec 1 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Zamknięte
16:00 Egida Tymczasowo zawieszony Nysa - Plac Katedralny 7 Województwo Śląskie Intergrupa Śląska Opolskiego Otwarte, Tymczasowo zawieszony
16:00 Rondo Ostrzeszów Pocztowa 2 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Południowa Wielkopolska Otwarte
16:00 Pod Bocianem Pruszków - Partyzantów Partyzantów 22 Województwo Mazowieckie Intergrupa Zachód Otwarte, Potwierdza uczestnictwo, Sprzedaż literatury AA
16:00 Veni, vidi, vici Przemyśl - Plac Konstytucji Plac Konstytucji 3 Maja 8 Województwo Podkarpackie Intergrupa Kresy Dostęp dla wózków inwalidzkich
16:00 Nadzieja Tymczasowo zawieszony Rybnik - Szpital Psych. Gliwicka 33 Województwo Śląskie Intergrupa Karliczek Otwarte, Tymczasowo zawieszony
16:00 Przystań Rzeszów - Kościół MB Saletyńskiej Generała Jarosława Dąbrowskiego 71 Województwo Podkarpackie Intergrupa Kresy Dostęp dla wózków inwalidzkich, Zamknięte
16:00 Siewierz Tymczasowo zawieszony Siewierz - Stolarska Stolarska 2 Województwo Śląskie Intergrupa Zagłębiowsko-Jurajska Otwarte, Tymczasowo zawieszony, Wielka Księga
16:00 Perełka Sopot - Chopina Fryderyka Chopina 16A Województwo Pomorskie Intergrupa Gdańska Zamknięte
16:00 Bez Pokory Szczecin - Seledynowa 91a Seledynowa 91a Województwo Zachodniopomorskie Intergrupa Fala Polski, Zamknięte
16:00 Razem Turek plac Sienkiewicza 4 Województwo Wielkopolskie Intergrupa Jedność Konin Zamknięte
16:00 Victi Warszawa - URSUS plac Czerwca 1976 Roku 3 Województwo Mazowieckie Intergrupa Zachód
16:00 Grupa Kobieca Remedium Tymczasowo zawieszony Warszawa - ŚRÓDMIEŚCIE - Poznańska Poznańska 38 Województwo Mazowieckie Intergrupa Wars Otwarte, Tymczasowo zawieszony
16:00 Pokora Wolbrom - Skalska Skalska 20 Województwo Śląskie Intergrupa Zagłębiowsko-Jurajska Zamknięte
16:00 Azyl Tymczasowo zawieszony Zamość -ZK Hrubieszowska 40 Województwo Lubelskie Intergrupa Zamojska Polski, Sprzedaż literatury AA, Tymczasowo zawieszony, Zamknięte
16:00 Dąb Zegrze Południowe Warszawska 13 Województwo Mazowieckie Intergrupa Leszczyńska Otwarte, Potwierdza uczestnictwo
16:00 Sokół ul.Nocznickiego 15 Olecko - Poradnia Terapeutyczna Nocznickiego 15 Województwo Warmińsko-Mazurskie Intergrupa Ełk Zamknięte
16:00 Sobótka Łodź Adama Próchnika 5 Województwo Łódzkie Intergrupa Łódź
16:00 Przekroczyć Próg Niewiary Łowicz Wiejska 3 Województwo Łódzkie Intergrupa Mazowsze Płock Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
16:15 Dromader Szczecin - Plac Ofiar Katynia 1 Plac Ofiar Katynia 1 Województwo Zachodniopomorskie Intergrupa Mazowsze Płock Polski, Zamknięte
16:15 Lux Tczew - Południowa - Gimnazjum Południowa 6 Województwo Pomorskie Intergrupa Kociewie Zamknięte
16:30 Serce-kobieca Kobiecy Dąbrowa Górnicza - Klub Abstynenta Karola Adamieckiego 13 Województwo Śląskie Intergrupa Zagłębiowsko-Jurajska Dostęp dla wózków inwalidzkich, Kobiecy, Potwierdza uczestnictwo, Sprzedaż literatury AA, Zamknięte
16:30 POKORA Rugby 17 Lawford Rd Wielka Brytania Dostęp dla wózków inwalidzkich, Polski
16:30 Sobótka Mikulczycka Zabrze - Tarnopolska Tarnopolska 57 Województwo Śląskie Intergrupa Silesia Zamknięte
16:45 Grupa Sobotnia Doncaster 41 Thorne Rd Wielka Brytania Intergrupa Północ Polski, Sprzedaż literatury AA
16:45 Sobotnia Tychy - Wyszyńskiego Wyszyńskiego 1 Województwo Śląskie Intergrupa Śląska Potwierdza uczestnictwo, Sprzedaż literatury AA, Zamknięte